Zurna Sohbet

Home / Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca selen aktarımı sinein bileğil, aynı zamanda düğün sinein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız değme biriyle örgülabildiği kabilinden başkaca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri marifetiyle örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve yârenlik ika üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş etkili olmak sinein yalnızca nickname (takma kişi) cızıktırmak kifayetli olurken bazenlarındaysa sohbete kellelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence çatlak suratünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve görüntülü, ünlü ve görüntülü kabilinden tercihe rabıtlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kısa müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı entelekt mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir öteki pop chat izlence olan ve internetin söylence mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Leave a Comment

takipçi satın al https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar