Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Home / Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kadimî giriş karşılayıcı ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 ruz önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş ya da hesabı takip fail yakınlarımızdan kontrol katkısızlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere takip ettiği kişsonra gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriya kullanıcı adınızı bileğmeslektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız muhtevain belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde dünya alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemçi arttırmak muhtevain kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriya Instagram kontaksı istediği muhtevain şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir şahsiyet şifrenizi çyok etmek muhtevain size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun muhtevain bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişhayır farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Ne Geri Karşıır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen eşhas muhtevain ne yazık ki çok fazla reçete bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok fazla hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek esasen sair kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi bileğmeslektirin ve elden peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap şifreniz bileğmeslektiğinde veya kullanıcı adınız bileğmeslektiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğmeslektirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmeslektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmeslektiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” ya da gâh “bileğmeslekikliği sonuç düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız ama ekseriya saldırganlar e-posta adresini bileğmeslektirdiği muhtevain sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave a Comment

takipçi satın al https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar