Sağlık Astrolojisi

Home / Sağlık Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve vesair gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına istikamet veren bir mabeyinç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı şeşnda bünyelır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabilinden şahsi detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında güzel adımları atmaları sinein tavsiyelerde bulunur ve tarik gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevzi kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl süresince ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına istikamet veren bir disiplindir. Bugün da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine makro ilgi göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, nefis analizi eylemek, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin balkonındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en kök görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve alegori göre hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlak bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında elan okkalı marifet sahibi bulunmak istiyorsanız, birfena terimle karşılaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin sinein Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi sinein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine göre belirlenir ve birfena kişiye göre nefis ve gelecekteki olaylar hakkında marifet verebilir.

  2. Kükremek ıtır: çoğu kez 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar sinein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Mevlit haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden evetşfakat şekline sim fiyat.

Burç yorumlaması hakkında çok okkalı marifet sahibi bulunmak sinein, astroloji terminolojisine aşina bulunmak önemlidir.

ıstılah Mealı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini tabir ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında marifet verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin balkonındaki olaylar ve nefis özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir farklı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin balkonındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin istikametünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğçalışmaimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, güzel bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, encam tahmini ve elan pek çok laf hakkında marifet ita dair epey bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Leave a Comment

takipçi satın al https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar