hostingadresi.com: Tema

Home / hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hareketsiz bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant makroliği ve fiziksel gücüne bakarak bir küme sayıda hosting barındırılabilir, lafız gelimi vasati bir konut elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 tane linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve mualla yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir küme hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant makroliği evet da seyrüsefer, eğer varsa cazibe ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşferment sargılı olarak sizin zıtlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çallıkışır durumda data centera doğrulama eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu bakım sunulabilir, zaten almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hareketsiz ayırt size ilişkin bir sınır dahilinde bir den bir küme hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını misak bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziksel makinanın vasati maliyetini ve buna sargılı olarak izole bant makroliği ve cazibe ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden asıl paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız asıl CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Leave a Comment

takipçi satın al https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar