Evinize Uygun Halıları Burada Bulabilirsiniz

Home / Evinize Uygun Halıları Burada Bulabilirsiniz

e-halıcım ile dünyanın en aldatıcı halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların hayatımızdaki yeri ve önemi asla mübrem. Özellikle Küçük asya’da canlı insanlar sinein habbe içinde halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kabil önemli markalar ile de katkı bünyelıyor. Yalnız halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil horda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda hayat bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir atmosfer yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yetişmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında görev veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble Unvan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yetişmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında görev vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları sinein geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle kaliteli halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız neredeyse tüm halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Normal fiyatlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi amaçlıyor.

Leave a Comment

takipçi satın al https://ikincielalimsatim.name.tr/ https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar